Twilight Serisi ve RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight Serisi ve RPG

Twilight serisi hakkında bilgi ve Vampir RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 7:37 pm

"Hey.Bu ev benim.Kendine başka bir ev bul" dedi Emily sanki bir şey ima etmeye çalışarak.Bunu bilmek istemedim.Bu yüzden ona odaklanmadım."Hadi eğlenceli bir şeyler yapalım" dedim.
https://twilight-vampire.yetkin-forum.com
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 7:51 pm

Emily'e baktım.Sağlam gözüküyordu.Katte ''Evet'' diye onayladı.Ona kızgın bir bakış attım.Emily benim bi fikrim var dedi.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 8:06 pm

Bunu dediğimde gözlerim Emilydeydi.Onun her zaman ilginç fikirleri olurdu.Şey...ımmmm...Bilmem.Yani monopoly oynayacak halimiz yok herhalde" dedi ve yüzümü ekşittim.Düşüncelerini "Şey acaba...Hayır.Ah hadi ama.Aklım hiçbir şey gelmiyor.Şey Emily lütfen daha demin yaptığın şakaları yapmayı keser misin?" dedim rahatsız olduğumu belirtmeye çalışarak.O da "Peki efendim" dedi dalga geçerek.Sonra kapı çaldı.Açmaya gittim.Kapıyı açtığımda karşımda 2 tane siyah pelerinli vampir duruyordu."Katte Henlive sen misin?" dedi bir adam kalın bir sesle."Evet ama si-" dedim ve cümlemi tamamlayamadım.Adam beni duvara doğru itip "Emily burada mı?" dedi.Sesinde özlem mi vardı?Bilemiyordum."Onu bırak" diye emretti bir kadın sesi.Bu ses inceydi.17 yaşından büyük birine ait olmazdı.Sanırım bu Janeydi.Ya adam.O kimdi?
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 1:25 pm

Emily' e saklanmasını söyledim ve kapıya doğru gittim.Bi adam ve bi kız vardı.İkisini de tanımıyordum.''Hey! Onu rahat bırak!'' dedim.Gülüp Katte'i bi köşeye fırlattı.Gidip burnuna bir yumruk attım.Bana bir yumruk atacaktı ama uçarak uzaklaştım.Sonra Katte' in yanına gitti ama Katte onun ne yapcağını bildiğinden uzaklaştı.''Emily'i kaçırasn siz misiniz?!'' diye bağırdı.O sırada Emily geldi.Kapıdakileri görünce yüzünde şok olmuş bir ifade vardı.''Benjamin'' dedi.Benjamin ona doğru yürümeye başladı.Tam onu tutucaktı ki Emily yok oldu.Aklıma sadece iki ihtimal geliyordu:'Ya Emily ışınlanabiliyor ya da görünmez oluyor, ya da o adam ona bişey yaptı.''
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 2:37 pm

Adam deilye dönmüştü."Onu rahat bırak" dedi John.Gülüp beni yere attı."Ben sadece bana ait olanı olmaya geldim ama küçük bir eğlenceye hayır demem" diye düşündü.Adamdan tiksindim.Johnla kavga ederken bana doğru yaklaştı.Bana vuracakken hemen sıyrıldım.Adam deliye dönmüştü."Emily'i kaçıran siz misiniz?" dedi kızgınlıkla."Değerli Emily'mi kaçıran onlar mı?Onlar mı?Şaka olmalı" diye düşündü.Adama içimden bağırmak geldi ama bunun yerine "Hayır.Onu kaçırmadık.O bizim arkadaşımız ve kendi isteğiyle geldi.Siz kimsiniz ve ondan ne istiyorsunuz?" diye düşüncelerini değiştirdim.Adam ikimizde baktı.Aklı karışmış gibiydi.Sonra Emily geldi.Adamı görüp "Benjamin" dedi.Adam ona doğru yürümeye başladı.Emily donakalmıştı.Ona odaklandım."Katte bana dokunursa beni ışınlayacak.Ondan kaçamam." dedi."Bu da ne demek oluyor?" diye değiştirdim onun düşüncelerini.Onu sevmiştim.O da beni sevmişti.Beraber olduk.Zaman geçtik-" diye düşündü ve onu kaybettim.Zaman geçtikçe olmalıydı.Peki ne?Zaman geçtikçe ne?"Emily'e ne yaptın?O artık seni sevmiyor diye onu kaçırıyor musun?Zorla sevgi ha?" dedim.Tahmin etmiştim.Adam ve kadın hemen ortalıktan yok oldu.Emily'i bulma şansımızda.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 5:28 pm

''Beni izle.''Dedim ve uçmaya başladım.Buradan fazla uzakta olmayan bi arkadaşıma gidiyordum.Oözel güçlerin başlangıç ve bitiş yerleni anlayabiliyordu.Beni görünce şaşırdı.''Lisa,acil yardımına ihtiyacım var.''dedim ve olanları anlattım.Hemen Katte'in evine gittik.O özel gücünü kulanıp ışınlandıkları yeri buldu.Meksika'ya gitmişlerdi.3^'ümüz birlikte Meksikaya doğru yol amlaya başladık.Oraya varınca..
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 6:10 pm

Onları bulamadık.Yoklardı.Lisaya "Nereye hareket ettiklerini biliyor musun?" diye sordum.Lisa "İtalya" dedi."O zaman hadi gidelim" dedi John."Beni hatırlaması ne hoş.Ah John" diye düşündü.Midem bulandı.Nedenini bilmiyorum.John koşmaya başladı.Onu durdurdum.Onla düşünce yoluyla konuşmayacaktım."Eğer ondan hoşlanıyorsan ve istersen sana yardım ederim.Yani onla olman için.Yani teşekkür etmek amacıyla.Emily'i bulmamıza yardım ettiğin için." dedim ve iç çektim.Gözleri parladı."Evet hemde çok isterim.Teşekkürler.Ben sizin beraber olduğunuzu düşünüyorum ama sanırım değilsiniz." dedi."Ben ve John mu?-bunu dedikten sonra bir kahkaha attım-Şey hayır.Biz sadece arkadaşız." dedim."Hadi ama vaktimiz az" diye bağırdı John."Geliyoruz" diye seslendim ona ve yolla çıktık.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 6:15 pm

Ben mi hızlı koşuyordum onlar mı yavaştı.''Kızlar.'' dedim.Bunu duymamışa benziyorlardı.''Hadi ama vaktimiz az!'' dedim ve koşmaya başladılar.İtalya'ya doğru yol alırken o adamı daha önce nerede gördüğümü düşünüyordum.Tabi yaa! Emily beni bulduğunda o adam ağaçların arasındaydı.Eski bir Emily hayranı olmalıydı.İtalya'ya gittiğimizde netarafa doğru gitceğimizi düşündük.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 6:26 pm

John'a Lisa'yı nasıl beğendireceğimi düşünüyordum.O adam ve kadının kim olduğunu düşünüyordum.Emily'i nasıl kurtaracağımızı düşünüyordum.Kafam çok doluydu kısaca."Katte yanlış yön" dedi birisi."Katte buraya" dedi bir başkası.Kafam bana oyun oynuyordu herhalde."KATTE" diye bağırdı John.Durdum.Dalmıştım.Ona döndüm ve "Affedersin" dedim."İyi misin?" dedi."Pardon sadece kafam çok doluda" dedim."Hadi gidelim ve onu bulalım" dedi ve yola devam ettik.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:04 pm

Biraz sonra durduk çünkü güneş parlıyordu ve Volturilerin bölgesinde bu işi yapmak ölüme kadar gidebilirdi.Bir cafeye girdik.Bişeyler söyleyip düşünmeye başladık.Lisa'ya nereye gittiklerini bilip bilmediğini sordum.En son gittikleri yeren sonra koşmuş olabilicekleri cevabını aldım ve biraz endişelendim.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:20 pm

Güneş.Volturilerin bölgesinde.Korku dışında bir şey salmıyordu bizim için.Bizim için gece güneş,güneş geceydi.İnsanlar için tam tersiydi.Ne yapalım.Katlanmalıydık.Bir kafeye girdik.Ben kola,onlar su istediler.Garson kadındı. "Ne kadar yakışıklı bir adam.Şu kızlar yüzünden hiç şansım olduğunu sanmıyorum.Özellikle şu kızın.Güzellik abidesi.Öbürü fena değil.Eminimki onla çıkıyordur.Yine de şansımı denemeliyim." diye düşündü.Kadından tiksindim.Niye herkes bizim çıktığımızı düşünüyordu?Bundan nefret ediyordum.Kadının Johndan hoşlanmasından nefret ediyordum.Bunu şöyle adlandırıyordum "Arkadaşını Koruma ve Kaybetmeme İsteği" yani sadece bu olmalıydı.Başka bir şey değil.Sonra farkettim.Herkes bizi izliyordu.Hepsine odaklanmayı denedim.Ne güzel 2 bayan.Şu adam çok şanslı.Şu kumral hiç de fena değil ama kahverengi saçlı yanında sönük kalır.-Allahım o adamı yaratmak için ne yaptın?Bu kadar yakışıklı biri olabilir mi?Şu kızlar umarım tuvallete muvalette gider de onla konuşabilirim.-Şu fıstıklara bak.Kumral olan harika.Tam benim tipim.Kahverengi de fena değil ama biraz zor gibi.Şu adam niye kalkmaz ki?-Allahım!Abim tuvaletten çıkınca şu adamla savaşır umarım.O kadar tatlı ve yakışıklı ki!Sonra onu kucaklarım.Abimde o ikisini alabilir.Benden daha güzel olabilirler ama asla benim gibi olamayacaklar" diye düşündüler.Midem gerçekten kalktı.Herhalde kusabilsem 3 kere kusmuştum.Kolam geldi ve hepsini kafama diktim.Onlara Şuradan gidelim.Yoksa birazdan ölüceğim" diye düşüncelerini değiştirdim.Onlarda sularını içtiler ve kafeden çıktık.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:27 pm

Çıktık ve gölge alanlardan beri gitmeye başladık.O sırada bir Renault gördük ve onu almaya karar verdik.Arabayı ben sürdüm.Lisa yanıma Katte de arkama oturmuştu.Önce Roma'ya gittik.Roma'dan çıkcakken Lisa bir ses duyduğunu iddia etti ve arabayı o tarafa sürmeye başladım.

En son John Smith Trace tarafından Perş. Ağus. 27, 2009 12:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:36 pm

Bir ses ha?Ona odaklandım.Oradalar ama hayır yer değiştirdiler.Neler oluyor böyle?Hemen hareket mi ediyorlar?Hayır oradalar.Çıldıracağım.Nerdeler? diye düşündü.Ona yardım etmek amacıyla Sakin ol ve sadece bir tanesine odaklan.Emily olsun veya olmasın.Seni kandırmalarına izin verme. diye değiştirdim düşüncelerini.Bana baktı ve ona gülümsedim.O da gülümsedi ve odaklandı."Kuzey doğuya doğru" dedi.Bilinmeyen bir yere gidiyorduk.Niye oradalardı acaba?Emily iyi miydi?Tek umudumuz iyi olmasıydı....
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:43 pm

Arabayı 200'le o tarafa doğru sürmeye başladım.İzlendiklerini farketmiş olmalılar ki kaçmaya başladılar.Tekrar ışınlanıcaklardı ki Emily bi hamle yapıp onu düşürdü ve kaçmaya başladı.Ama adam çabuk toparlandı ve ben direksiyonu Katte' e bırakıp uçmaya başladım.Adam ve ben Emily'e aynı anda hamle yaptık ve ben de ışınlandım.Ve o sırada adama bi yumruk çakıp Emily'le birlikte uçmaya başladım.Hala İtalya'daydık ve Lisa'nın özel gücü sayesinde bizi hemen bulacağından şüphem yoktu.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 12:54 pm

Lisaya "Nerdeler?" dedim.O da "Şu an iki tane bölge var.Biri Güneye doğru.Biri 200 m ilerimizde yere iniyor.Sence?" dedi ve güldü.Bende ona güldüm ve hemen oraya gittim.Onları gördüm."Hey kuşlar.Otobüsümüzde boşyer var.Küçük bir tur atmak ister misiniz?" dedim.Lisayla gülmekten yerlere yattık.Komikti.Emily güldü ve şöyle düşündü "Kuşunu elinden almak istemem".Ona kızdım ama güldüm.Düşüncelerini "John ve ben iyi dostuz.Sadece bu" diye değiştirdim.Arabaya bindiler."Gerçekten mi?" diye düşündü.Düşüncelerini "Şey...Aslında bende tam bilmiyorum ama daha fazlası olmamayız" diye değiştirdim.Bana yavru köpek suratı yaptı.Bende ona dil çıkardım.Lisa az çok anlamıştı ve mutluydu.John 3 ümüzde şaşkınlıkla bakıyordu.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:24 pm

Bu kez ben arkaya oturdum.Lisa yanıma Emily de şöför koltuğuna geçti.Eve doğru hızlıca yol aldık.Yardımlarından dolayı Lisa'ya teşekkür ettim.Katte le bakıştılar ama niye olduğunu anlayamadım.Eve gidince kendimi rahat bir koltuğa bıraktım (sanki buna ihtiyacım varmış gibi ve her şey Emily kaçırılmadan önceki haline döndü.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:32 pm

Lisayla bakıştık.Lisa "Ona iyi bakabilecek insanlar var ve ben bu insanlardan değilim.Onu mutlu edin ve benim için koruyun" diye düşündü.Düşüncelerini "Lisa ben...Onla kal.Onu seviyorsun.Belki o da seni seviyordur.Asla emin olamazsın." diye değiştirdim."O yeterince mutlu" diye düşündü."Görüşürüz millet.Emily ve Katte sizle tanıştığıma çok memmun oldum" dedi.İkimizde ona gülümsedik.O da bize gülümsedi ve ormanın içine koştu.O kaybolana kadar bekledik.Sonra evime girdik.John kendini koltuğa attı-sanki ihtiyacı varmış gibi-Emily tekrar evlere bakmaya başladı.Ben ayakta duruyordum.Lisa ile konuşmamazı düşündüm."John sana sorucak çok önemli bir şeyim var" dedim.Bu önemliydi.Onun duygularını bilmeliydi
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:36 pm

''Sor.'' dedim.Ne soracaktı acaba?
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:41 pm

"Şey aslında bu tam bir soru değil-Emily dikkatle beni dinliyoru.Eminim anlamıştı-Lisa senden hoşlanıyor bunu hiç farkettin mi?Yani senden gerçekten çok hoşlanıyor.Sadece sende ondan hoşlanıyor musun diye merak ettim.Bu benim işim değil ama bunu o söylemeliydi.Bu ona biraz acı çektirse de onu sevmediğini düşünüyor." dedim ve durdum.Niye kendimi çok kötü hissetmiştim?Niye....Bundan anlam çıkaramıyordum.2 mizde onun cevabını bekliyorduk.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:47 pm

''Şey hayır farketmemiştim ama ben ımm şey onu sevmiyorum.'' dedim.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:52 pm

"Tamam.Sadece bilmen gerektiğini düşündüm.Peki sen kimi seviyorsun?Yani beni ilgilendirmez ama merak ettim" dedim.Sesimde gerçekten sadece merak vardı.Bunun için sevindim.Yanlış bir şey anlamasını istemem.Emily sessizdi.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:56 pm

''Şimdilik kimseyi'' dedim.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 1:59 pm

"Tamam" dedim.Bu konu gereğinden uzun sürmüştü.3 gündür okulu asıyorduk.Şimdi geceydi.Yarın hepimiz beraber okula gidecektik.4 gün içerisinde hayatımız ne kadar çabuk değişmişti.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 2:06 pm

Ben acıkmıştım.Meyve suyu olarak adlandırdığım içecekten 3 şişe alıp dağıttım ve içmeye başladım.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 2:10 pm

Ben aç değildim.Sadece azıcık içtim ve tekrar dolaba koydum."Yapacak bir şey yok mu?" dedim.

Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki