Twilight Serisi ve RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Twilight Serisi ve RPG

Twilight serisi hakkında bilgi ve Vampir RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:15 pm

"Son durak serisi.Testere serisi.Aşk ve Müzik.Sizin?" dedim.Jack istemiyordu.Emily filmlerine baktı."Lost dizisi" dedi.
https://twilight-vampire.yetkin-forum.com
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:24 pm

Birbirimize baktık ve olur dedik.Ve koyup izlemeye başladık.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 12:01 am

Lostdan her zaman çok hoşlanmamışımdır.4 ümüz aynı koltuğa dizilmiştik.Yanımda John ve Emily vardı.Losttan sıkıldım ve John'a "Bilgisayarın nerede?" dedim."Üst katta yatak odamda" dedi ve hemen yukarı çıktım.Odası boştu.Bir tek bir yatak ve bir masa vardı.Orada bilgisayarı vardı.Ne yapacağımı bilemedim.YouTube'u açtım ve öyle kalakaldım.Canım hiç bişey izlemek ve dinlemek istemiyordu.
Emily Mary Winter
Isınmış Üye
Emily Mary Winter

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 9:13 am

15 dk sonra Lostdan iyice sıkılmaya başladım.Katte'in de neler yaptığını merak ettim.Yılana dönüşüp kapı aralığından bahçeye çıktım ve biraz yürüdüm.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 1:24 pm

Onların aksine biz izlemeye devam ediyorduk ama bi süre sonra Jack de sıkıldı ve kapattık.Yukarı Katte'in yanına çıktım.Bi forum sitesine girmiş orada forum içi oyunlar bölümüne bakıyordu.Güzel bi siteye benziyordu.Adresine baktım www.twilight-vampire.yetkin-forum.com du.Üye olmalıydım.Katte'ten izin istedim ve üye oldum.Üyelik tarihim 5 Haziran'dı.Katte de iki gün önce üye olmuş.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 9:09 pm

Siteyi beğenmiştim.Güzeldi.Emily'i çağırmak üzere gittim.Onu çağırdım ama istemedi."Peki" dedim ve aşağıya müzik dinlemek için indim.Elime ilk geleni CD'nin içinde attım.CD filmiş.Adı "Yarından Sonra"ydı.Bu filmi izlemiştim ve güzeldi.Tekrar izlemeye başladım.
Emily Mary Winter
Isınmış Üye
Emily Mary Winter

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 2:47 pm

Katte'in yanına geldim ve izlemeye başladım.Konusu o kadar ilginçti ki kendimi filmin içinde gibi hissettim.Erkeklerden ses çıkmıyordu.Bu bana çok garip geldi.''Katte John ve Jake'i gördün mü''diye sordum.''Hayır''dedi.bu çok tuhaf...
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 2:52 pm

Erkekleri hissedemiyordum.Yok olmuşlardı.Sonra zayıf bir bağlantı belirdi.Korkutmak onları -biz biz-yerlerinden sıçrama-biz biz o kadardı.Emily'e dönüp "Merak etme.Şimdi arkamızda bizi korkutma planları yapıyorlar.Sanırım Jake bize yeni yeteneğini söylemeyi unutmuş." dedim.
Emily Mary Winter
Isınmış Üye
Emily Mary Winter

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 3:02 pm

Bizde onları korkutabiliriz diye düşündüm içimden.Katte'in bunu duyduğunu biliyordum. Ona planımı anlattım ve uygun gördü.10 dakika sonra erkekler görünür olup yerlerinden fırladılar.''AAAAAA''bizi hareketsiz gördüklerinde çok şaşırdılar.Tam bize dokuncaklarken''BÖÖ''diye bağırdık.Erkeklerin yüzü maviden mora,mordan kırmızıya döndü.Katte ile ben gülmekten yerlere yığıldık.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 3:06 pm

"Bunu nasıl yaptığını unutmuşum.Şu bukalemonlar çok tatlı" dedim ve erkekleri gösterdim.Bize kızmışlardı.Şirin kızı takınıp "Üzgünüz" dedim.İkiside gülüd ve biz de onlara katıldık.Demek ki Jack'ın yeni yeteneği görünmez olabilme.Hem de yeteneklere karşı.
Emily Mary Winter
Isınmış Üye
Emily Mary Winter

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 3:19 pm

Şamatamız bittikten sonra ormanda yürümeye başladık.Bir koku almıştım.Kan kokusuydu.Diğerlerine beni takip etmelerini söyledim ve kokuyu aldığım yöne doğru koşmaya başladım.Oraya vardığımda şok geçirdim.Bir kurt parçalara bölünmüş halde yerde duruyordu.Katte'in yüzüne belirsiz bir ifade oturmuştu.Jake ve John birbirlerine bakıyorlardı.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 3:31 pm

Parçalanmış bir kurt!!!Bunu sümsüklerin yapmadığı açık.Bunu yapanı bulduğum anda onu liğme liğme edeceğim diye düşündü büyük kurt.Onu hatırlıyordum ama bu kimdi.John tam konuşacakken elimle ona durmasını işaret ettim."Bunu kimin yaptığını biliyorum" dedim.Herkes bana baktı.Şaşırmışlardı.
"Hey Lisa" dedim."Evet" diye karşılık verdi."Kurtlar hakkında ne düşünüyorsun?" dedim.Lisa sinirlendi."Onlar kardeşim saydığım birini öldürdü.Onları asla affetmeyeceğim.Onlardan birini görürsem onu hemen öldürürüm-niye sordun?" dedi.Donakaldım.Onlardan bu kadar çok mu nefret ediyordu?O zaman bizle gelemezdi."Bilmem sadece düşüncelerini almak istedim" diye yalan söyledim.Beni çok aldırmadı ve tekrar başka şeylere odaklandı anım buydu.Bunu Lisa yapmıştı.Onu arıyordum.Onlardan nefret ediyorum. diye düşündü.Suçluluk çekiyordu.Lisa kurdu öldürdüğünü biliyorum.Sana karşı çok sinirliler.Çabuk kaç.Hepimizi tehlikeye atıyorsun.Sana bir söz verdim ve bunu tutarım ama bu sözü yerime getirmeme sen gerek olacaksın.Onu koru ve git diye düşüncelerini değiştirdim.Onlara döndüm.Büyük kurt beni süzüyordu."Kim?" diye söyledi.İnsana dönüşmüştü.Farkında değildim."Tam bilmiyorum ama şu tarafa gitti" dedim.Lisa kuzey batıya gidiyordu.Ona kuzey doğuyu gösterdim ve yemi yuttular.4 kurt ormandan çıkıp,o tarafa koştular.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 4:51 pm

O sırada Jack kaybolmuştu.Dönüp ona bakarlarken ben de kendimi attım.Jack'i görünce bunun intikamını almak için plan yapmaya başladık.O sırada kızlar bizi arıyorlardı.Jack kurtların sesini kaydetmiş.Ben oraya yattım.Jack de elbiselerimi parçaladı ve kaçtı.''Ahh!'' diye bağırdım.Katte ve Emily hemen geldiler.Ben yatıyordum.''Ku- ku- kurt-'' dedim.Emily kurtlara tamamladı.Elimle Jack in olduğu tarafı gösterdim.''Oradalar.8 tane-ler.Ço-çok b- büyü-k''dedim ve birbirlerine baktılar.Jack kayıt cihazını açtı ve kurt ulamalarını duyduk.Onlar beni yerden kaldırmaya çalışırken Jack onların üzerine atladı.Kızlar bi çığlık attılar.Jack tutup beni yerden kaldırdı ve ''Bingo!'' diyip özel selamlaşmamızı yaptık.Kızların yüzündeki ifade çok komikti.''Bukalemunlar ha?''dedim Jack de ''Bö!'' dedi.Sonra eve kadar yarış yaptık ve ..
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:14 pm

Eve geldik.Eve girdik.Sıkılmıştım.Kitap okumaya karar verdim.Bilgisayardan kitap almaya kara verdim.Sonra bir kitap gördüm.Alacakaranlık.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:51 pm

Güzel bi kitaba benziyordu.Bizim gibi vampirleri anlatıyordu.Kedini okumak eğlenceli olabilirdi.Umarım bu da o tabutlu, güneşte eriyen Transilvanya öykülerinden değildir.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:46 pm

Cullenları anlattıyordu.Okumaya başladık.Bella Cullen üzerine kuruluydu.Eminim bunu okurlarsa hiç hoşlarına gitmezdi.Sonra o zavallı kadını düşündüm.Voltiru ona ne yapacaktı?Onları da anlatıyor muydu?Bunları nasıl bulmuştu?Kitabı aldım ve sesli olarak onlara okumaya başladım.Dikkatlerini çekmiştim.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:47 pm

Sadece dinliyordum.Ötekiler kadar ilgimi çekmişti ama anlamaya çalışıyordum.Sonra kitabı Jack aldı ve o okumaya başladı.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:58 pm

Jack okuyordu.Kafamda düşünüp tartıyordum.Bu nasıl olabilirdi?Yani ne olucaktı.Sonra Emily okumaya başladı.Nedenini bulamadım.Bu kadın ne görmüştü böyle?
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 7:02 pm

Okumaya devam ettiler.Oturup dinliyordum ve kafamda hikayenin gerisini getirmeye çalışıyordum.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 7:09 pm

200 uncu sayfaya gelince bana verdiler.Okudum.Kafamda hala bu olaya bir anlam veremiyordum.Cullenları veya Voltirileri görmeliydim.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 7:23 pm

Bilgisayarı açtık Cullens diye tarattık.Pek vampire benzedikleri söylenemezdi.
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 7:27 pm

"İyi misin?" dedim."Evet.Neden?" dedi."Bunla boşa vakit harcama.Cullenları veya Voltiriyi bulmalıyız." dedim."Ben gidiyorum.Gelen?" dedim."Ben" dedi Jack sakin bir sesle."Siz peki?" dedim.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 7:35 pm

''Ne demek istiyosun o sadece bi kitap! Şey yani volturi kısmı gerçek ama Cullen's ın gerçekliği hakkında hiç bir bilgi yok.''
Katte Rose Henlive
Admin
Katte Rose Henlive

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 7:39 pm

"Cullenlar gerçek.Jasper Hale diye ara.Belki onu buluruz.Hem bu kaç seri?Hepsini alıp okuyacağım." dedim ve John araştırdı."4.Alacakaranlık,Yeni Ay,Tutulma ve Şafak Vakti." dedi ve direk evden çıktım.En yakın kitapçıya gidip bunları aldım.Sonra tekrar eve geldim ve kapıyı tıkladım.Açtılar.Kitapları hepimize dağıttım.16 kitap vardı.Gerekirse diye.Hepimiz okumaya başladık.
John Smith Trace
Admin
John Smith Trace

MesajKonu: Geri: Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)   Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden) - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 7:45 pm

Hepimiz çabucak okuduk hikaye hepimizin ilgisini çekmişti.Yaşadıkları söylenen yere gittik ve çok ilginçbir şeyle karşılaştık.

Carnlonda 2.Sınıf ve Eski Bir Dost(Herkes kendi gözünden)
5 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki